Základní pultové ceny 2018 s DPH 15%

Cena ubytování 1

noc se snídaní/pokoj

         2018

 Zimní sleva

2.1.-10.3.

17.11.-16.12.


Sleva

mezisezona

10.3.-28.4.

6.10.-17.11.

Základní cena

28.4.-6.10.

Pokoj 1/2

/2 osoby

 

      1590      1 770

       2 010

pokoj 1/1

 

          970        1070        1 175

Pokoj 1/1 široké lůžko 140x200 cm

2 osoby

 

       1 360       1 540       1 780

Pokoj VIP

/ 2 osoby /

manželská postel

       1 820      2 000      2 240

 

Pokoj  LUX

       2050      2 230      2 470Základní cena zahrnuje ubytování za jednu noc se snídaní, DPH 15 % (při změně DPH se cena upraví podle platných předpisů), vstup do krytého bazénu s bezchlórovou úpravou vody ozónem pod odborným dohledem rehabilitačního pracovníka s možností využití hydromasážní lavice v bazénu, letní slunění na venkovní terase,  možnost využití vodního rotopedu na posílení dolních končetin a zádového svalstva, možnost využití vířivky nohou s rehabilitačním chodníkem teplé a studené vody, vhodné na prokrvení dolních končetin, možnost využití  posílovacích strojů, pitnou kůru minerálních léčivých  pramenů.

Za poplatek je možné realizovat léčebné procedury a různé výpůjčky předmětů a sportovního nářadí

V ceně není zahrnut lázeňský poplatek obce, který se vybírá pro Město Luhačovice (15.- Kč/den

Obecné informace pro všechny ceníky

Lázeňský léčebný dům PRAHA se nachází v Pražské čtvrti Luhačovic, má pokoje vybavené sprchou, WC, telefonem a televizí, pokoje jsou jedno a dvoulůžkové (část pokojů tří a čtyřlůžkových)

  • hotelová restaurace se 130 místy, cukrárna, bar, taneční zábavy, v letním období venkovní zahrádka 80 míst
  • společenská místnost, posilovna – pro ubytované zdarma, dále tělocvična se stolem na stolní tenis
  • krytý bazén – úprava vody bez chlóru, letní slunění na venkovní pláži
  • V blízkosti lázeňského domu (do 150m) je sportovní areál, minigolf, tenisové kurty (v zimě krytá vyhřívaná hala), dráhový kuželník. Podle zájmu letní zimní turistika, tratě na běžky, v zimě lyžařský vlek dlouhý cca 250 m ve středu města. Od lázeňské kolonády je lázeňský dům vzdálen 500 m. Přehrada je vzdálená 10 minut chůze.

    Přímo u lázeňského domu je zastávka místní dopravy.

Lázeňský dům PRAHA poskytuje komplexní i příspěvkovou lázeňskou léčbu pro zdravotní pojišťovny, pro samoplátce, pobyty pro zdravotně postižené občany, seniory, rekondiční a ozdravné pobyty podniků a občanských sdružení, pobyty krátkodobé, víkendy, pobyty se speciálními programy, anticelulitidní, snižování váhy, lázeňské samoplátecké, lázeňské pro děti, bolavá záda apod. 

Ubytování rodiny sleva na 3. a 4. lůžku na jednom pokoji  200 Kč/lůžko/den,

V Luhačovicích, v lázeňském domě PRAHA, se léčí: cévní onemocnění, nemoci trávicího ústrojí, diabetes mellitus, nemoci horních cest dýchacích, nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové i onkologická onemocnění. Takže pokud chcete přijet k nám na komplexní nebo i příspěvkovou lázeňskou léčbu, požádejte svého lékaře, aby do lázeňského návrhu přímo napsal LLD PRAHA Luhačovice a to z toho důvodu, že v Luhačovicích a blízkých Pozlovicích je celkem 5 společností, které lázeňskou léčbu poskytují.

Léčebný plán sestavuje lékař na základě vstupní lékařské prohlídky ve vazbě na zdravotní stav pacienta, konkrétní  rozpis procedur vrchní sestra našeho zdravotního oddělení  . U krátkodobých i dlouhodobých samopláteckých pobytů je uveden v příslušných cenících orientační návrh procedur, konkrétní rozpis provede lékař. Nad cenový rámec programu lze realizovat další léčebné procedury  za poplatek podle vydaného ceníku po konzultaci s lékařem. Nabízíme širokou nabídku procedur a speciální diagnostiku zdravotního stavu. Každý týden je zahrnuta do programu přednáška lékaře nebo odborného pracovníka se zdravotní tématikou přístupná pro všechny ubytované hosty zdarma.