Cena příspěvkové lázeňské péče 2019

C E N Í K  PŘÍSPĚVKOVÉ LÁZEŃSKÉ PÉČE, kdy léčení plně hradí příslušná zdravotní pojišťovna nebo pacient ROK 2019

Cena za 21 a 14 dnů – ubytování a strava = polopenze, bonus je plná penze

Cena je za pobyt a jedno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji a cena za jednolůžkový pokoj

Období jedno lůžko na dvoulůžkovém pokoji Cena 21 nocí Cena 14 nocí

Zimní sleva

2.1.-9.3.

16.11.-20.12.

13380

9350

Jarní a podzimní sleva

9.3.-27.4.

5.10.-16.11.

14530

10150

Základní cena

27.6.-5.10.

15420

10800

V Luhačovicích, v lázeňském domě PRAHA, se léčí: cévní onemocnění, nemoci trávicího ústrojí, diabetes mellitus, nemoci horních cest dýchacích, nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové i onkologická onemocnění. Lázeňský dům PRAHA má vlastní přírodní léčivý zdroj minerální vody VIOLA dovedený potrubím pro pitnou kůru do prostoru recepce, do van na poskytování minerálních uhličitých koupelí a pro inhalace a kloktání.

Léčebné procedury : a) hradí příslušná zdravotní pojišťovna

nebo b) hradí samoplátce podle skutečně poskytnutých procedur

nebo c) paušál léčebných procedur 450.- Kč/den (za 21 dnů 9450, 14 dnů 6300 Kč)

Léčebný plán (konkrétní rozpis procedur) bude sestaven lékařem našeho zdravotního oddělení na základě lékařské prohlídky s ohledem na zdravotní stav pacienta. Nad cenový rámec programu lze realizovat další léčebné procedury za poplatek podle vydaného ceníku po konzultaci s lékařem.

Nabízíme širokou nabídku procedur a speciální diagnostiku zdravotního stavu. V ceně pobytu není zahrnut lázeňský poplatek obce (15.-Kč/den) vybíraný pro městský úřad Luhačovice.

Cena zahrnuje:

 - ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC), telefon

- výběrovou stravu, dietní stravování (strava je podávána 3x denně, výběr obědů z pěti jídel, večeří ze čtyř a

snídaní ze tří. Diabetici dostávají svačinky.)

- přednášky se zdravotní tématikou

Bonus v ceně pobytu:

- denní plavání v krytém bazénu s bez chlórovou úpravou vody ozónem pod odborným dohledem rehabilitačního pracovníka s možností využití hydromasážní lavice v bazénu - denně možnost využití vodního rotopedu na posílení dolních končetin a zádového svalstva, - denně vířivka nohou s rehabilitačním chodníkem teplé a studené vody, vhodné na prokrvení dolních končetin, - denní návštěva posilovny - denně pitná kůra minerálních léčivých pramenů - terénní léčba, vstup na taneční společenské večery, - bezplatné parkování v areálu lázeňského komplexu, - připojení WIFI

Lázeňský léčebný dům PRAHA se nachází v Pražské čtvrti lázní Luhačovice, v nadmořské výšce 250 m.n/m. V areálu budov se nachází ubytování, stravování i léčebná část včetně krytého vyhřívaného bazénu a sauny. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou. Za poplatek je možnost zapůjčení knih, různých her, horských kol, sportovního vybavení apod. Přímo u lázeňského domu je zastávka místní dopravy, lázeňská kolonáda je vzdálená 500m, přehrada 10 minut chůze.